KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy rodzinną firmą założoną ponad 20 lat temu.

Dzięki wieloletniemu doświadczaniu właściciela i ciągłemu rozwojowi oraz poszerzaniu naszych kompetencji jako jedna z nielicznych na Polskim rynku firm oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin przeprowadzamy inwestycję od etapu koncepcji poprzez wykonanie projektu architektonicznego, uzyskanie pozwolenia na budowę, proces budowy aż po oddanie budynku do użytkowania. Mogą Państwo skorzystać z całego zakresu naszych usług lub jedynie z wybranych dziedzin.

Do naszych najważniejszych atutów należy kompleksowa realizacja całej inwestycji.

Zapaszmy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy sprawdzoną firmą świadczącą usługi w zakresie budownictwa, wykonawstwa, projektowania, aranżacji wnętrz oraz produkcji mebli na wymiar.

W naszym portfolio znajdą Państwo projekty oraz realizacje wielu udanych inwestycji z rynku pierwotnego i wtórnego.

Nasze realizacje obejmują głównie budowę i wykończenie domów, mieszkań, budynków biurowych, hoteli oraz restauracji, stref SPA i basenów, adaptacje i aranżacje istniejących budynków, pomieszczeń biurowych, mieszkań, wykonywanie elementów małej architektury takich jak ganki, altany, schody zewnętrzne, patia, wiaty, grille i ogrodzenia oraz wiele innych. Jeżeli poszukują Państwo pewnej, kontaktowej i rzetelnej firmy to prosimy o kontakt.